Olivier DE SCHRIJVER (1958)

Lot 32
Estimation :
1000 - 1200 EUR
Resultaten met kosten
Resultaten met kosten : 1 270EUR
Olivier DE SCHRIJVER (1958)
2 chauffeuses "Los Angeles" en teck et cuir marron foncé. 74 x 68 x 77 cm. Signés et numérotés.