Olivier DE SCHRIJVER (1958)

Lot 37
Estimation :
400 - 500 EUR
Resultaten met kosten : NC
Olivier DE SCHRIJVER (1958)
Miroir "Simba" couleur alexandrite. Diam. 50 cm. Numéroté et signé.