Antonio LAMPECCO (1932-2019)

Lot 21
Estimation :
200 - 400 EUR
Resultaten met kosten
Resultaten met kosten : 409EUR
Antonio LAMPECCO (1932-2019)
Vase couvert en grès et son couvercle, émaillé, signé sous la base, 30 cm.